Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz szabonagyur #36532 üzenetére

    Szia!

    Sikerült többszöri frissítésnél kiválasztani a nyelvi pakkot. Elsőre le se jöttek pedig ott voltak a listában,error üzenettel elakadtak korábban.
    Az viszont technikailag elbaltázott döntés volt a Microsoft részéről,hogy 32 bit az csak 3GB lát!
    Acer gépre tettem fel,de én szerintem itt nem az volt a gond,hogy Acer vagy Dell matrica,hogy Home vagy Pro verziós a dolog és hanem 32 bites az alján levő matrica! Annyira megkopott,hogy nem látni,hogy Home vagy Pro és melyik bit változat van oda ragasztva?Az biztos,hogy itthoni blti vásárlású.A serial aktiváló kód az rendesen látható. A gép eredetileg 64 bites kompatibilitásban lett legyártva. Az egyedüli dolog,hogy nem utalt 64 bitre,hogy csak 1 db 2GB ram volt benne. A saját 320GB HDD az vissza lett adva (vissza kunyizta mikor a gép elromlott-alaplap csere lett) Utólagosan tettem bele 2GB ramot, így meg van a 4GB de az a sanda gyanúm,hogy maga a Windows Vista matrica 32 bitre van kiadva. Hiába szereztem be gyártói független Vistát Home és Pro 64 bites op. rendszert eredeti módosítatlan kiadásban azt nem engedte aktiválni.

    Esetleg ebben az esetben a Microsoft ügyfélszolgálata engedte volna egy 32 biteset 64-re aktiváltatni?

Új hozzászólás Aktív témák