Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93794560

    törölt tag

    válasz Tosee #35409 üzenetére

    Én Vistánál úgy csináltam, hogy nekem is volt egy jogtiszta Vistám, SP nélkül. Feltelepítettem, és neten keresztül beaktiváltam. Utána manuálisan letöltöttem az SP1-et és az SP2-t. Ezután feltettem őket a rendszerre, egymás után. Az SP2 telepítése után is beaktiválva, és jogtiszta maradt a rendszerem. Így teljesen jól működött. Mivel az XP esetében könnyen be lehet integrálni a telepítőbe a Service Pack-et, ott úgy csináltam, de a Vistánál ez az utólagos felfrissítés vált be. Ha az SP nélküli Vista rendesen, jogszerűen be van aktiválva, akkor az SP-k telepítése után sem lehet gond. Csak néhány warez aktivátor esetén fordulhat elő, hogy újra próbaidőssé teszi a Wint, mert a MS néhány efféle eszköz felismerését beépítette az SP-kbe.
    A Service Pack-ek hagyományos, nem Windows Update-en keresztüli letöltésére azért van szükség, mert az SP nélküli Vistához a támogatás megszűnése után már nem lehet letölteni a Windows Update-en keresztül, csak a letöltések közül. Az SP-ket több weboldalról le lehet tölteni. Én is így tettem és lementettem őket egy külső HDD-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák