Hirdetés

Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    üdv. van egy Windoes7-em még a GameStar-ról, RC változat..igen ám, kiírtam a lemezt, próbálom hogy felrakjam, tehát átállítottam a BIOS-ban adolgokat, hogy CDROM-ról bootoljon, de semmi, egy választóképernyőre dob, ahol ahelyett, hogy a szokásos "Nyomjon le egy billentyűt" szöveget írná ki, egy fekete választóképernyőre dob, ahol van Csökkentett mód, Csökkentett mód parancssorral, Legutolsó helyes konfiguráció indítása meg Normál indítás...legfelülre meg a szokásos "A Windows indítása sikertelen volt, ez a harvereszközökben vagy a szoftverekben okozott változás okozhatja"

    Kipróbáltam a 32bites XP CD-vel, azzal meg működik...

    Számít az, hogyan írtam ki a Win7-et DVD-re? mert én csak megnyitottam az ISO-t Daemon Tool-al, a tartalmát felmásoltam a gépre, majd Adatként írtam ki a lemezt....tehát rendesen ott vannak a fájlok, mappák stb....

    De van ahol meg azt olvastam, hogy képfájlként kell kiírni...most akkor rosszul írtam ki, vagy más a gond?

    És képfájlként hogy kell kiírni, az ISO-t írom ki képfájlként, vagy az ISO-t Daemon-al megnyitva a fájlokat és a mappákat írom ki Képfájlként?

    vagy mindegy hogy írom ki? köszi
    üdv

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Aktív témák