Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz hash99 #49719 üzenetére

    Azok a meccsek rettentő izgalmasak voltak, úgy tolták egymás ellen mintha olvasták volna a másik gondolatát.

    Lowko azt is mondta hogy a double nerf a banelingeknek eléggé fáj a zerg játékosoknak. Nem tudom milyen sűrűn jönnek balanc updatek, de gondolom olyan ritkán van, hogy erősebbé tegyenek pl egy protoss egységet hogy visszahozzák őket a játékba.
    -
    Néztem pár AI meccset, úgy értettem hogy most már bárki készíthet saját ai modellt, és arra tanítja amire akarja. Az érdekelne hogy ezekről tudsz valamit?

    Pl most említettük ezeket a jó meccseket tavalyról, de én úgy érzem hogy sokkal izgalmasabb lenne, legalább is egy rövid ideig, ha limit nélkül engednék össze az Ai modelleket. Brutál APM, és minden eshetőséget szimulálva, hogy tud két tökéletes algoritmus egymáson fogást találni. Mindig perfect splitek, stalker micro, állandó dropok, stb.
    Vagy esetleg olyan archon mód is izgalmas lehet ahol az Ai felel a economyért, és a játékos nonstop támad, és aktív a pályán.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák