Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz hdanesz #90106 üzenetére

    A Z14XEP Twinportos Meriva A-nk is simán veszi az akadályt, mármint az ominózus emelkedőt. A B14XER motoros Meriva B-vel voltak gondjaim, és ahogy olvastam a Meriva fórumot nem csak nekem. A régi Merivámhoz képest az új gyengébb, lustább, lomhább volt. Utáltam emiatt. Mára ez az optimalizálással megoldódott, teljesen elégedett vagyok vele! A lányom is szokott időnként menni az újjal, és korábban mindig avval cukkolt, hogy ez egy nyugdíjas nagyapó autó ami csak döcög az úton. Mára már nem ez a véleménye. Én is beszoktam ugrani az övébe (a régibe) ha nincs kedvem kiállni a garázsból, és bizony ég és föld volt a két autó. Mára már nem így van! ;)
    athomi Ilyen adatlapot nem tudok mutatni, mert akkor nem készült, ugyanis akkor volt náluk az új műhely kialakítása és még nem volt beszerelve a pad, utána meg már nem mentem vissza hiszen nem lett volna mihez viszonyítani. Most lehet persze hahotázni, de ez van. A tények viszont makacs dolgok, sokkal jobb lett az autó és ezt nem csak én állítom még a lányom is észrevette, pedig ő nem műszaki vénájú. Egyébként aki nem hisz benne, vagy drágállja a chip tuningot annak nem kell megcsináltatni. Én bevállaltam, kerestem egy megbízható jó hírű céget és nagyon jó döntésnek bizonyult. Ha egy kicsit valaki veszi a fáradságot és utánanéz a cégnek, nagyon jó vélemények vannak róluk. Részemről a témát zárom, mert csak gumicsont amit végtelenségig lehet rágni oda-vissza.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák