Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz tomyoy #8932 üzenetére

    Nekem kadettel anno ilyet sikerült alkotnom videóra: [link] Ez stopper szerint és figyelve az indulás hangját 8 másodperc + még valamennyi de 9 alatt van mindenképpen (pláne ha gyorsabban váltottam volna...). (igaz a gyári adat is 8,9 és a gyári motorra ez meg kicsivel erősebb is volt), utána is ment volna még csak alkalmas útszakasz nem volt... a mostani autómról nem csináltam ilyet, annak 10 a gyári érték és kb olyasmi is lehet...

    Autóra való pénzköltés... én saccra össze szoktam... pl a kadettnél sem nehéz kitalálni, hogy GTK-os lett és jó ha a 220 ezres kasznismunka árát visszakapom... pedig hát azon kívül még rengeteget költöttem rá... most a vectrának ha úgy kezdem, hogy 180 hifi, 100 szerviz, 50 radardetektor, 60 xenon... már rosszul indul :D

    Ha használod költesz rá... ennyi....

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák