Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz deicide #50227 üzenetére

    Nem kell a magyarázkodás, akiben ez benne van az tudja miért teszed ;]
    Irigyellek is nem kicsit (de jó értelemben, félre ne értsd!), mázlista vagy :K Remélem egyszer majd lesz valamim ami elegendő egy "bulihoz" az OPC mellé :P

    Az én hölgy utasom nem diszkrét sikítással jelzett vissza amikor pár napja éles kanyar (tehát több, mint 90 fok, azaz kicsit "vissza" is fordít) nem szép lassan ment mint a többieknek hanem vissza keddő padló kézi. Szegénykém megfelejte az üveget, szerencsére csak annyira, hogy egy percig mondta, hogy "ez miért jóóóó?" :DDD

    Másik hsz.-edre: van a 4 henger (még a turbósban is) valami vonzó. Mármint a hangban. Nem csak a sor6, v8, W16 meg hasonlók tudnak szépen dalolni. Legalábbis nekem. Mighty Car Mods srácok 3 hengerest raktak rendbe multkor valami JDM -et, nekem az is bejött. Nem azon múlik. Nem a méret a lényeg ;]

    amargo érdekes egyébként, nekem a sima kis H a 190 sem érződött soknak. Csóri motor már sokkal többet nem húzna ki, de a futómű szerintem tök stabil és kellemes maradt, ahhoz képest, hogy nagyon nem erre van tervezve. Egyedül fülsüketítő hanngok a motorból, a paragi kipufból meg úgy miondenhonnan a szigetelés (hiányából) jelezték, hogy ha ezt sokáig tartom akkor elrepülök egy szebb helyre :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák