Hirdetés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    Tegnap éjszaka álmatlanságban szevedtem és majdnem az egész topicot elolvastam. Gratulalok gyerekek ;] Marha jó ez a topic. Pár offos részen (Primőr és társai) átugrottam, de egyebkent szimpi hely Valamelyik előző archivumban még én is írtam és azt hiszem most is fogok. Csajokkal mindig gázban voltam, tehát onban is meg tudom tölteni a topicot :D
    Pala szevedős részét én is végigszenvedtem, kívülről tök jó nekem is okosnak lenni, hogy hagyd ott, de kicsit hasonló helyzetben én sem voltam a helyzet magaslatán, hogy otthagyjam az illető hölgyeményt
    Nemrég ismerkedtem meg egy csajjal chat.hu / MSN-en, valamikor valszeg találkozom vele, aztán kiderül lesz-e belőle valami. Csajszi 25 éves (akárcsak jómagam) de nemrég van túl egy szakításon, szóval türelmes leszek. Meg ahogy megtapasztaltam a legjobb dolgok mindig akkor történnek, amikor az ember sz@rok rá úgyse lesz semmi mentalitassal, az esélytelenek nyugalmával vág neki a randinak :)

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák