Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Ma voltam a klinikán, szokásos ellenőrzés. Amikor jött ki a dokim a rendelőből feltűnt, hogy követi egy csinos, kedves mosolyú, kb. velem egykorú lány is. Az orvos meglátott és szólt, hogy kövessem őket én is, jön egy kis vérvétel. Megálltunk a lánnyal az ajtó mellett, vártuk, hogy szólítsanak. Persze fél óráig legalább semmi. Kezdett kínos lenni a helyzet, mert amennyire nem akartam, éppen annyira mindig rá tévedt a tekintetem, ő meg gondolom simán észrevette, nem győztem kapkodni a fejem :D Behívtak végül, majd mikor végeztem őt is. Ez csak azért lényeges, mert megtudtam a nevét, így ma kíváncsiságból hazaérés után kikerestem iwiw-en. Igazam volt, velem egykorú, intelligens(nek tűnő), kedves leányzó benyomását kelti. Ha aludtam volna az elmúlt két napban és kicsivel több self-confidence lenne bennem, akkor megszólítottam volna, de így már csak a megbánás maradt, hogy miért nem próbáltam meg :B

    Gondoltam rá, hogy esetleg írok neki, de az a baj, hogy fogalmam sincs mit lehetne ilyen helyzetben :U Ráadásul a kapcsolati állapota nem látható, tehát amekkora szerencsém van biztosan van párja is.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák