Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • setup

    tag

    válasz FeniX- #89790 üzenetére

    Ha a "B" 5 kiló akkor a B125 ára 620k nem? Kell hozzá a B is. Egyébként szerintem akinek van normális jövedelme és B jogsija egyszerre az autóban ül, főleg télen. Akinek meg annyira alacsony a jövedelme, hogy télen is motorozik, mert probléma a negyedéves bizti ,meg a vizsgáztatás, meg a súlyadó, meg az utángyártott fos alkatrész, meg a parkoló, meg a rozsda, meg a farkam tudja még mi annak igen, szerintem nagyon sok 120k a semmire. Éppen elég büntetés nekünk, hogy ezeken a vackokon kell ülni télen, nem kéne még lehúzni. Nekem semmi bajom egyébként azzal sem, ha egy rutinpályán menni kell azzal az iskolai pcx-el pár kört, csak látszik, hogy egyáltalán nem a közlekedésbiztonság itt a cél. Csak a díjakról szól az egész. A fiatal felnőtteket is egy mondat kizárni és bele lehet írni, hogy legalább 10 éves B jogsival nem? Gondolják, hogy én 40 felett fogok elkezdeni... ha eddig kibírtam? Belenéztem a neten a kérdésekbe, hogy hát vajon miért nem elég a "B" KRESZ vizsga ha nem egy robogón ülök, mert ez külön érdekes, hogy hát motor-motor ugyanazon az útvonalon, mert vélhetően nem költözöl el érted... szóval, hogy mégis mi változik és pont, mint amire számítottam: Életemben nem láttam még Magyarországon senkit, aki motorral vontatott volna BÁRMIT, akármit. Erre a harmadik kérdés már vontatással kapcsolatos volt. Azt hittem rosszul látok "vontathat e" című kérdés motorral és persze olyan a kérdés, hogy igen a helyes válasz. Egyszerűen ordít az egészről, hogy a lehúzásról szól. Miközben mindenki a közlekedésbiztonsággal kezd nekem jönni az egész kapcsán, amikor szóba kerül a téma. Nem mindegy hány lóerős a 125-ös blokk ha egyszer automata és benne van a fojtás, mert új és csak az első olajcserénél veszik majd ki az a fojtást? Addigra megszerzed a rutint. Nem, az túl erős és akkor lehet utána a pénzemre menni. Közben jöhet nekem szembe a csaj, aki nem tud a saját sávjában bekanyarodni egy kettő sávos úton és ül a 2 tonnás SUV-ban, de ő mehet, vele nincs baj. Velem van a baj. Mindegy elég ebből, már én is unom. Ez van, nem tudok rajta változtatni. Csak pont ezt használják ki, hogy az ember próbál inkább a jó dolgokkal foglalkozni és nem áll bele ezekbe és nem üti az asztalt meg gyújtja fel a Karmelitát akkor sem, amikor kéne.

Új hozzászólás Aktív témák