Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Előjelzés szerint még holnap jó idő, aztán hidegfront, és már nem lesznek 15+ fokok. Itt Sopron mellett napsütéses szép idő lett délutánra.
    Meghajtottam a Liberty-t, aztán kivettem az akkut, eltettem a garázs végébe. Szoktam írni, hogy nekem életveszély a robogó, rendszeresen elém jönnek, elektromos biciklinek nézik. Veszek egy sisakkamerát szerintem, de ma úgy voltam, ennyi, többet nem ülök kétkerekűre, nem akarom idő előtt tolószékben végezni. Az volt a szerencsém, hogy még ötvennel sem mentem, meg felszárította a nap az utat. 75-80 közötti házaspár megállt tőlem balra az elsőbbségadás táblánál, szürke kombi autóval, társasházi tömbök közti út és a főút találkozásánál. Főúton jöttem. Papa nem nézett körül, de megállt, semmi gyanús nem volt. Mire odaértem, a papa elindult, pár méterre lehettem, mikor elém gurult, keresztbe ment át az úton, a másik oldalon lévő füves részre parkolt be.....Besatuztam a két fékkel, szerintem a hátsó fék csikorgott, az első ABS-es. Szerintem az ABS a szerencsém, meg a száraz út, centikre álltam meg a nagymama mellett a jobb oldali ajtójuknál.Ha tizedmásodpercel később reagálok, vagy gyorsabban megyek, tuti beteszem a Liberty első kerekét a nagymamához.....
    Olyat üvöltöttem szerintem a lakótelep hallotta. Papa kiszállt, kérte az elnézéseket.....Hát, ha oldalról nekem jön, most nem írogatok, hanem most tolnának ki a műtőből. Felmerült bennem, kell ez nekem?
    Igaz hogy az Ignist se mindig veszik észre, azzal is történnek ilyen afférok, de legalább egy kalitkába ülök, van egy acél kasztni körülöttem...... :D
    Elmegyek, meghosszabbítatom a Páv1-emet, mert lejárt, és kérek a cégnél gkv. negyedállást. Komolyan mondom, nagy sárga teherautó, kék lámpával, Merci, van tekintélye (Mentő). Meglátják, mindig elsőbbséget adnak, és senki nem akar lenyomni.....Élvezet vezetni! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák