Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz 30z.Samu #53366 üzenetére

    Nekem a Kappával szintén a brutális párásodás az egyetlen gondom. Egyébként szeretem, viszonylag csendes és király benne a napszemüveg is. Egy fél számmal kisebb volt mint a fejem (látatlanban vettem, huszi.gyb topictárs közreműködésével :R ), de már "összecsiszolódtunk". Sajnos pinlock meg nem kapható hozzá. Ilyesmi időben 70 alatt fel kell nyitni egy kattra, mert semmit nem látok benne, annyira párásodik: úgy viszont már k*rva hangos, meg lefagy az arcom.

    (#53367) wolfnet: természetesen otthon, nem nagy ügy (gépész vagyok). A szelepdekni tömítésem gumi, azt nem kell minden szétszedéskor cserélni. Bár, mivel több mint 20 éves, már néhol szivárog alóla az olaj. Van már új tömítésgarnitúrám hozzá, DigitXT kartárs segítségével eBay-eztük. Eddig csak egy 0,05-0,10-0,15 lépcsőjű hézagmérőm volt, amit most rendeltem, abban meg van 0,08-os is, ami a kipufpgószelepekhez szükséges. A legelső szerszám meg egy kis műanyag kerék, a közepén 3x3mm-es szögletes lukkal, azzal gyorsabban lehet dolgozni, mint laposfogóval. [link]

    A deklit meg nem kell leszedni hozzá, csak az ülést, tankot, szelepfedelet.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák