Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz akos3 #36983 üzenetére

    2 hét múlva tesztelem az egész "koncepciómat", teljes menetfelszereléssel: tök véletlenül meghívtak Orfűre, az V. Suzuki Savage motoros találkozóra. 3-4 nap, sátorral (tegnap vettem, még szívok vele...), matraccal, hálózsákkal, teljes fotósfelszereléssel. Tehát a sátorállítástól kezdve a jövő évi túra minden eleme "tesztelve lesz", ha valami nem OK, vagy nem kényelmes, a tapasztalatok alapján tudok majd rajta igazítani. Kiderül, hogy a cuccból mi a tök felesleges, és mi az, ami hiányzik. Csak jó idő legyen!

    Ja, így kerültem a társaságba: az Index motoros fórumait is rendszeresen olvasom, és a Savage topicban ajánlottak fel 2 db használt, nagy bőr oldaltáskát szó szerint fillérekért eladásra. Én ugrottam rá elsőnek, megegyeztünk. A sráccal (még nálam is idősebb 8 évvel) váltottunk közben pár emailt a motorozásról, és ő mondta, hogy szeretné egyszer "látni a pofámat" élőben is, ha akarok - mivel nekem úgyis közel van - toljam el a képemet a találkozójukra. Szóval így keveredtem közéjük...

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák