Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz SzlobiG #25244 üzenetére

    lehet, hogy motornál nem olyan kényes az évjárat kérdés, de én pár éve lestem egy opel kadett /újkasznis/ 1.6-os gépet, asszem mikor néztem 10 éves volt, gyöngyház színben, hibátlan állag és 5000km, garázsban állt.... a kora ellenére megkérték az árát, mivel tényleg pöpec volt. de aztán nem mertem megvenni, mivel ha tolom 2-3 évet, akkor a relatív szép állapot rohamosan romlik, mert ugyan addig nem kapott annyi /téli-sós/ vizet a kaszni etc., de ha jártam volna vele, akkor igen. szóval valami olyat szeretnék kihozni, hogy pár év alatt tuti sikerült volna a korához méltóan kívül belül leharcolni. ahogy a természet viszontagságai érik, a gép rozsdásodása és egyéb elérték volna a korához méltó állapotot / tán a motor nem, állásban nem öregedik, alu nem rohad / de a többi tuti, és nálam már a valós kor alapján lett volna eladható, pl 15 évesen, és a bukovári gigászi, mivel évesen meg "irreálisan drágán" vettem meg. 15 évesen meg kutyát se érdekli, hogy 10 éves koráig garázsban lakott, és 5000 km volt benne.......

    na, érteni mit próbálok leírni elég bénán? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák