Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GodHeart

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #1771 üzenetére

    hmmmost nézem vanzsír új DR főtengely 16k-ért.. hát akkor én nem fogok 15k-t költeni felújításra az tuti. Úgyis DR párti vagyok, 70es henger is DR.. namost csapágyra ilyen 2k-s árakat látok, de DR-t nem.. elvileg szerelőm 5-6k-ért tud olyat.. Term eűazárakat egünél néztem...

    szerinted egyébként egy főtengely felújításért mennyit kérhetnekel!? azazminél többet ne adjak érte? én olyanmax 5k-ra gondoltam... de lehet ez irreálisan kicsi.. de 15k felejtés aztuti.... a tűgörgöknek egyébként semmi bajuk, szóval ''föl-le'' nem mozog.. csak balra ű-jobbra van egy olyan 3mm-es rés.. namost oda valami alátét kéne, de nincs ott.. az baj? Szerinted?

    jah főtengelyt nemcseréltem a 70-es hengerhez. De a DR henger nemaza negyon brutál 70-es henger, csak mégis tuning.. de nempörög annyit, mint az aluhengerek, szóval elvileg elégnekkéne lennie... meg ugye a csapágy is kb 8éves volt... Meg a főtengelynek végülis ''csak'' olyanbaja vanamit fenn leírtam.. csakén nem értem, hogy mehet e így még...:U

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák