Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lisiczki

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tv vásárlás előtt állok, egy Panasonic plazma tv szorul cserére. Kezdetekben 200-300 ezer közötti árkategóriában gondolkoztam, aztán beleástam magam egy picit a témába, és azt kell látnom, hogy ebben a kategóriában nem találok megfelelő készüléket. Üzletben is megnéztem párat, a LED/LCD készülékek közül az LG-t hamar kilőttem, hiszen a konkurensekhez képest sokkal gyengébb minőséget képviselnek. A Sony és a Samsung tv-k képi világa állna hozzánk a legközelebb.
    A kiszemelt tv-k a következők:
    Samsung 55NU8002 - 280eFt
    Sony 55XF9005 - 350eFt
    Samsung 55Q7FN - 380eFt

    Ár-érték arányban talán a Sony tűnik a legjobbnak, egyesek szerint 2018 legjobb led készüléke. Egyedül a VA panel zavarhatna a gyengébb betekintési szög miatt.
    Kinéztem pár Oled tv-t is, ha a BF-n elérhető áron lenne akkor megfontolnám a vásárlást. Ott a következőket néztem ki:
    Sony 55AF8
    LG C8
    LG B8

    Jelenleg egyébként a C8-at is 440eFt-ért lehet kapni ami az X900-hoz képest +90eFt. Hozzátenném, hogy az oled készülékekből is valamiért a Sony képi világa fogott meg jobban. Kérdésem, hogy a felsorolt Led, illetve Oled tv-k közül melyiket ajánlanátok? Fontos számomra hogy ne legyen felhős, ne legyen dse, mivel sűrűn nézünk focimeccseket. Továbbá sokat nézünk tv adásokat is, ez az egy ami miatt tartok az oledtől (beégés). Válaszotokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • lisiczki

    csendes tag

    Közben annyiban szűkítettem a kört, hogy ha lcd mellett döntök, akkor a Sony XF9005 lesz. A betekintési szögekben remélem nem olyan tré mint az én Ku6000-es Samsungom.. Viszont ha Oled lenne akkor szerintetek Sony AF8, LG C8, vagy esetleg Panasonic Fz950? Van érdemi különbség ezek között? Azért is kérdezem mert most a Sony AF8 és az LG C8 között durván 100eFt különbség van. Olvastam még a hozzászólásokban a Panasonic FX780-at ami "mindenből nyújt egy kicsit", tehát betekintési szöge jó, színekben és feketében pedig jobb mint egy Lg ips kijelzős tv. Erről tudtok valamit?

Új hozzászólás Aktív témák