Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz becksim #21555 üzenetére

    Igaz, hogy nagyobb teljesítmény, de +10.000Ft. 40 a max, amit rá tudok szánni (proci, tápos hűtő, alaplap), feltéve, ha sikerül megválnom a GCLF2-től. Ráadásnak nem bízok az Intel videovezérlőjében -- gondolom a flash/firefox dx10.1 gyorsítás nem akadály neki, de pölö a BluRay3d kompatibilitás (ha majd gyünnek má végre az effélék) hogy megy neki? Hirtelen nem leltem, de gondolom LGA 1156-es lapból is van DDR2es... ha nincs akkor megintcsak több kiadás, mert DDR2 ramom van -- szerintem inkább jó lesz nekem az AMD :) Vagy azt nem lehet jól hűteni, megint fűtősek lettek az AMD-k?...

    Olyan gép kéne, ami alacsonyabb terhelés mellett elég halk, ha valamit le szeretnék tölteni vagy hasonlók, akkor lehessen hagyni dolgozni éjjel -- esetleg rá lehessen venni (valami gyorsgombbal, vagy nemtom), hogy adott terheléstől ne pergesse magát feljebb (ha esetleg a windóznak valami sürgős dolga támadna, merugye szokott...), hogy ne kelljen zúgjon a venti rajta. Az előző sempronos gép úgy zúgott, hogy nem lehetett hagyni éjjelre, a játszós 4magvast pláne nem lehet, meg a GCLF2-t se a gyári ventijével. Most egy régi prociventi van rajta, de olyan 3-400-ra csökkentett fordulattal. 40-42˘C-ra hűti (ami sztem nem olyan sok), a tápban van egy 800as sflex, és így relatíve halk... az 5400as winyó adja a hang java részét.

    Jah, vízhűtéstől kíméljetek :)

Új hozzászólás Aktív témák