Hirdetés

Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    Ave!

    Kis szosszenet (privatban kerdeztek, gondoltam kozkinccse teszem) a samu 42 colos 6100asarol:

    Nah felhosodes sajnos van, eleg kemenyen. Ettol feltem a legjobban de ez tenyleg csak ilyen teljesen sotet kepen (mielott a focim beuszna) mutatkozik meg. Ritkan es filmnezes kozben nem talaltam zavaronak. Csak maga a tudat zavar
    A 3D abszolut kihasznalatlan, de igen jol erezheto. (A boltban nezegettem passziv 3D-s technologiat, hat ott nem nagyon jott at) De allitolag (bar ez nincs megerositve) ez sem fullHD 3D, az elviekben csak a 6500-as szeriatol erheto el.
    A tavkapcsolot csinaltak meg idiotan. A smart gomb es a kurzorok tul kozel vannak egymashoz gyakran felrenyomok. Ez rendkivul idegesito. Ugyanakkor a fullHD de meg a 720as filmek is lemasznak a kepernyorol. Tetszenek nagyon. Megeszik minden formatumot USBrol (asszem az iso fileok kivetelek), elinditani halozartol is el lehet a megosztott file-okat szamitogeprol, de ilyenkor azert mar valogatosabb es nem indit el mindent, valamint nincs megallit, teker lehetoseg.
    Az allvany stabil es 2 kisgyerek mellett hasznaljuk, szal tenyleg nincs panasz ra.

    Viszont ha most vennek lehet rabeszelnem magam 150ert a tavalyi LG4500asra. Ugyanugy LED, 100 Hz-es, tudomasom szerint jo a lejatszoja is es a tavkapcsoloja is jo.
    Ez ugye 2012-es modell, 3D, smart funkciok (a youtube pl eleg vacak, nincs belso taroloja, szal neha megakad a kep, hang stb) ha most veszed 5 ev garival, billentyuzettel adjak, de a ketto kozott 80 ropi a kulonbseg. Szerintem nem er meg anyi pluszt.

    Amugy elegedett vagyok vele, csak ha most kellene dontenem tudom, hogy nem hasznalom ki a smart funkciot (max a beepitett wifi adta halozati eleres lehetoseget neha), a 3D-t. Az enyem sajnos (kocsog samsung 1 nap miatt nem adta meg a +3 ev garit) csak 2 ev garis...
    Szal jo TV gyonyoru, de szerintem 80al kevesebbert kapott TVk jobban megerik.
    Szerintem.

Aktív témák