Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Kobe #7347 üzenetére

    Na, végre vki,aki konkrét igényekkel,elvárásokkal kérdez :C ,nem csak "akarok venni egy külsőt,de milyet?"
    Tápcsati nélkül,csak 2,5" méretű jöhet szóba,azokba 1 TB a max (Seagate,Iomega gyárt 1,5 TB-ost is,csak drága,pl).
    Silicon Powernél csak Armor széria ütés-csepp és még vízálló is,a többi,pl.Diamond nem (a D05 csinos eléggé tényleg) :N ,így A80 marad,abba is 1 TB,áruk picit feljebb ment (25k-ról),de,ha vársz picit,lehet lejebb megy... :K Egyedül a benne lévő Jmicron usb3 vezérlő okozhat esetleg kellemetlenséget bizonyos alaplapoknál.,de az új 1 TB-osba új samu M8 hdd mellettmlehet ezen is csiszoltak és sokan meg elégedettek A80-al...
    Ha mképp ütésáló kell,Transcendek jók még ,25A3-mal,ami hamarosan majd kapható lesz szemezek én is. :K Régebbi 25D3-M3.25H3 tesztek,ha érdekel...
    ADATA cuccai is ajánlottak,a korábbi SH93 is hasonló SP-hez - ütés,vízálló - nagyon jó cucc ,de csak sima usb2-es,az SH14 még ami számításba jöhet,a burkolata ennek is ütés-csepp-tán vízálló is,én is nézegetem,kb 1 hónap múlva,v lehet előbb itthon is kapható lesz... ;) (bár...1 TB ára vsz 25k körül,v több lesz...)

    (#7346) bigdadylaci: 160 GB-osat ma már nem nagyon kapsz 2.5"komplett külsőbe (esetleg...akkora hdd veszel+ 2,5" mobilrack),meg 320 GB alatt nem is nagyon érdemes venni,tárhelyből sosem elég :N , 11k alatt nagyon nem dobálnak 320-ast,v nézz szét,hátha :F (MM-ben gondolom ennyiért sima usb2-est adnak,de ha elég neked,nem kell usb3, vedd,v nézz szét máshol,itt olvass vissza.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák