piros pontot szeretnék GAI kollégának ezért az üzletért, jegelte postázott megkaptam használom 
Astra F 1.6i
Hazai pálya Hardverkínálat tavasz végén
[Re:] UPC Mediacard villámteszt: digitális HD adások médiabox nélkül
Nagy FEJhallgatós topik (Kérdezés előtt olvasd el az 1-es hsz.-t)
Milyen monitort? A-tól Z-ig, a legkisebbtől a legnagyobbig [Olvasd el az #1 hozzászólást!]
Milyen winchestert vegyek? (olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!)
piros pontot szeretnék GAI kollégának ezért az üzletért, jegelte postázott megkaptam használom 
Astra F 1.6i

Walrus29-nak szeretnék kérnie egy piros pontot, ezért az üzletért. A könyv nagyon szép állapotban van a csomagolás korrekt volt.
Üdv Zsolt
Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”
Én szintén ezért pirosat adnék tomyoy-nak. Az utalás gyorsan megtörtént, a lebonyolítás gördülékeny volt.
http://3dfxcollection.atw.hu
Kiegészíteném a hozzászólásod a "hirdetés" linkjével.
Csak, hogy félreértés ne essék. 
Üdv: RR
═══════════════════════════════════════════════════════ Magyarított Android alkalmazások: http://www.hunapk.uw.hu/ ═══════════════════════════════════════════════════════
A pH! megbízhatósági oldal IDÁIG frissítve!
Továbbra is megkérnék minden kedves felhasználót, hogy az üzletfél felhasználói neve mellett, a hirdetést is legyetek szívesek linkelni! A piros pont csak ekkor kerül fel a listára. 
Néha amikor nincs itthon senki, zsírral kenem be a testem, és azt játszom, hogy csiga vagyok // "Mondtam, hogy 5 perc és ott leszek... Nem kell emiatt fél óránként felhívni"


Egy hatalmas pirosat Blax kollégának.
Egy HP iPaq hx4700 PDA-t kaptam tőle.
Minden nagyon korrekt állapotú és remélem sok üzletünk lesz.
Teljes mértékben megbízok benne, AJÁNLOM.

http://hsanyi.hupont.hu/ (privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI)


chaplin PH tagnak szeretnék kérni egy szép nagy pirosat,korrekt üzlet volt,íme: 5-HTP,bátran ajánlom mindenkinek.
djsnail-nek is jár egy hattalmass piros,ezer éve nem láttam,parabolát keresett hát adtam neki egyet 
[ Szerkesztve ]
Jól,gyorsan és olcsón dolgozom. Ezek közül kettőt választhat.
(#18011) Ili válasza szakalistvan (#18010) üzenetére

Nagy piros pont domperke-nak, korrekt és megbízható, bátran ajánlom

Nagy piros pont Béla vagyok kollégának a tőle vásárolt vinyóért!




Szeretnék piros pontot kérni hegeanabol fórumtársnak a videokártya javításért, illetve a korrekt hozzáállása miatt. 
[ Szerkesztve ]
A munka az nem farok, így effektíve állhat napokig is


ezért az üzletért piros pontot érdemel "infinity" korrekt, gyors ,megbízható eladó 
Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.
(#18019) San398 válasza norbee2244 (#18017) üzenetére

Vissza is jár a piros pont norbee2244-nek , pontos, megbízható vevő! USB-s töltőt vásárolt.
Zsobiii-nak is jár a piros pont, pontos, megbízható vevő USB-s távirányítót vásárolt.
[ Módosította: KrenAtesz ]
----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====---- PÜ-re illik válaszolni!!


Küldeném vissza is a pirosat zazahoho kolléga részére, mégpedig ezért az üzletér. Pontos, korrekt vevőnek ismertem meg, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Ismét kiosztok egy piros pontot itt PH-n.
Jelenlegi áldozatom Bogyoo akitől pár DDR1-es memóriát vettem. A memók hibátlanok, Bogyoo korrekt, gyors és megbízható eladó, akit mindenkinek csak ajánlani tudok!
Eat my Short! Vizipipázás közben néha elmegy a kép, és szürke lesz minden....majd felszáll a füst, és csodálkozva nézed, hogy ég a szőnyeg.....A terítőről meg ne is beszéljünk... PH upper: ZSÍÍÍR


Köszönöm <NewL> kollégának a normálisan becsomagolta és gyorsan postára adott telefon tokot szóval minden rendben a termékével. Megbízható, ezért jár az a bizonyos piros pont neki is.
Üdv.
Kérnék egy pirosat feljegyezni felhocske kollégának, mert ott volt és akkor, ahogy azt megbeszéltük a 6230i ház szettért. Köszönöm!
Kínai WinMo és Android alapú készülékek tesztje a logout blogomban, ha kíváncsi vagy , lesd meg. :) # Logout Díj 2010 Legjobb teszt: i-mate SPL - ismeretlen ismerős by kaller1 :) #
lumosnina kolleginának kérnék 1 pirosat ezzel az üzlettel kapcsolatban. Ez most vásárlás volt, viszont épp úgy megbízható ebből a szempontból, mint eladás területén! 
~i7 Power!~ hirdetéseim: href.hu/x/cxqg megbízhatóság: 1.: href.hu/x/cqx3 2.: href.hu/x/ctx8 3.új: http://href.hu/x/g241 Pontjaim: href.hu/x/b7xl 30-912-7553 - pü-t hamarabb észreveszem! -
beyes kollégának szintén pirosat kérnék a matricák miatt! Vásárlás volt, egyeztetés, posta, ahogy ennek lennie kell. Volt ugyan egy pici hiba az üzletben, de végül gond nélkül le tudtuk bonyolítani. Korrekt vevő, Respect! 
~i7 Power!~ hirdetéseim: href.hu/x/cxqg megbízhatóság: 1.: href.hu/x/cqx3 2.: href.hu/x/ctx8 3.új: http://href.hu/x/g241 Pontjaim: href.hu/x/b7xl 30-912-7553 - pü-t hamarabb észreveszem! -

Zsozsooooo: nagy piros pont, rugalmas hozzáállásával sokat könnyített egy Bad Company 2 account adás-vételének lebonyolításán.




Jár a piros pont PrinceHerceg
fórumtársnak az üzletért.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott
Korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom!

Jár a piros pont Meceej
fórumtársnak az ezért az üzletért!
Minden a megbeszéltek szerint zajlott
Korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom!


csigabor007 kérnék egy pirosat ezért gyors és megbízható!
Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Szeretnék piros pontot kérvényezni orichalcos kollegának ezért az üzletért, a gyorsaságáért, a pontosságáért és a precizitásáért... 
zsoldi80-nak 46 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon!

Piros pontot szeremnék adni batman777 fórumtársnak,a korrekt eladásért és segítségért


Kérnék egy pirosat Nagylajos_1 társamnak ezért az üzletért.

Kérnék egy pirosat sumo11 kolegának, PS3 Eye kamerát vett tőlem.


http://logout.hu/tag/batman777.html kollégának pirosat szeretnék

Egy nagy piros pontot szeretnék kérni doma000 kollegának ezért a KIS telefonért
korrekt pontos eladó, csak ajánlani tudom...

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye....
(#18045) Zsozsooooo válasza clayman (#18029) üzenetére

Nagy piros pont clayman kollégának a korrekt adás-vételér (bad company 2) !
fater69 egy nagy pirosat érdemel. A tizenéves korosztályt messze meghaladó korrektséggel üzletel. Nem ígérget, nem gondolja meg magát 30 perccel egyeztetés után, mert mondjuk 20 forinttal olcsóbban is talált, de csk utána vette észre. Stb... Ajánlott üzletfél, és szavatartó ember. Egy MSI P31 Neo alaplap volt a biznisz tárgya, ami visszajelzése alapján korrekten teszi a dolgát.
HGyu
Xtreme 3D Team Hungary \ 7855.94MHz CPU-Z valid \ He'll love some woman 'til he goes insane, it's a short sweet ride on a runaway train. \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu
Relo-nak egy piros pontot, ezt az alaplapot vette tőlem, előre utalt, korrekt üzletfél...
Dell U2311H :)
kinggabor is megérdemli ám a pozitív értékelést. Jelzett, hogy kellene a Kingmax DDR RAM és cselekedett. Egyetlen dolog volt, ami késlekedett, és az a DHL volt, csak az ígért határidő vége fele vitték a portékáját...
Vevőként ajánlott.
HGyu
Xtreme 3D Team Hungary \ 7855.94MHz CPU-Z valid \ He'll love some woman 'til he goes insane, it's a short sweet ride on a runaway train. \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu
kiadimundi-nak kérnék egy pirosat a
htcüzletért 
T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★