Hirdetés

Aktív témák

  • zsolesz010

    senior tag

    Timuka88 Köszönet a vinyókért. Rendkívül korrekt, segítőkész eladó.

    Redeemer1984 és puskemi Alaplapot és VGA-t vettek tőlem. Nagyon úgy nézett ki, jó helyre került az öreg 6800GT :R

    XuChi Egérpadot és kormányt adott el nekem. Pontos, korrekt eladó. És nagyon olcsón adta a cumót.

    gog Memóriát vettem tőle. Pontos, korrekt. Gyors üzlet volt :)

    robyg WD vinyót vitt tőlem. Kicsit nehezen ment a kommunikáció, mert lemerült a telefonom estére, de megoldottuk. Jót beszélgettünk üzlet után :C

    Kleroo Vinyót adtam el neki. Házhoz jött munkahelyem mellé :) Kényelmes üzlet volt.

    Flashcash Köszönet a szuper kis rack-ért. Eddig ez a legnyerőbb nekem a rack-ek közül :R Gyors üzlet volt, azonnal levette a hírdetést, bár még soha nem üzleteltünk azelőtt.

    P.e.t.ya. RAID karit vitt el tőlem. Remélem nem ázott meg üzlet után :D Pontosan érkezett, én meg nem (BKV....).

    Warbeast Villámgyorsan elvitte a gyönyörű bézs-kockámat :DDD és egy tápot hozzá. Pontos, korrekt. Szintén késtem vagy 3 percet. Most saját hibámból.

    Jelenleg ennyi.
    Saját tapasztalat alapján mindenkinek jár egy-egy pirospont.

    [ Szerkesztve ]

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Aktív témák