Hirdetés

Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Piros pontokat osztanék vevőimnek, illetve akiktől én vettem, ismét.

    snakepit - ASUS M2A-VM alaplappal érdemelte ki, nagyon sokat egyeztettünk, de a biznisz a legjobban sikerült. Posta volt, előre utalt, utólag küldte a beszámított terméket, ami nem mellékesen hibátlan, sőt, alig melegszik passzív létére. Ajánlott vevő, üzletfél. [link]

    Nic!{ - Gigabyte G33M lapot vett tőlem, személyes tali, korrekt üzleti partner, második üzletünk volt. A beszámított alkatrészek is hibátlannak bizonyultak. [link]

    diósdi rém - Gigabyte GA-965P-S3 lappal, és az adásvétel türelmes lebonyolításával érdemelte ki a pontot. [link]

    raimbow007 - Postán, utánvéttel üzleteltünk egy Biostar P965 775 alaplapot. Kicsit a beüzemelés döcögős volt, de szerencsére minden rendben a visszajelzések alapján. [link]

    Janoska26 - Küldtem neki futárral egy Gigabyte GA-8N-SLI Pro alaplapot. Másnap utalt, nem az első üzletünk, gyors, korrekt, pörgős. Tudja mit akar. [link]

    ferkoboy - Biostar NF4 AM2L vásárlás. Egyezettünk, lefoglalta, később személyesen futottunk össze. Szimpatikus, ajánlott üzletfél.[link]

    gmant86 - Egy Biostar NF4 AM2L alaplapot vásárolt tőlem. Futárral küldtem ki neki is, ő előre utalta az árát. Megbízható vevő. [link]

    zoy74 - Egy Biostar NF4 AM2L alaplapot vásárolt tőlem. Futárral küldtem ki neki is, ő előre utalta az árát. Megbízható vevő. [link]

    Hequila - Biostar NF61V Micro AM2 lapot vett, amit előre küldtem neki, ő pedig utólag, de még a lap megérkezése előtt utalt. Korrekt üzletfél, csak ajánlani tudom. [link]

    LaciBp - Egy Nero 8-at vett tőlem, ismerőse közvetített, mert személyesen nem tudtunk összefutni. [link]

    AI-Tom - Biostar NF61V Micro AM2 lapot vett, amit személyesen bonyolítottunk le, lévén egy városban lakunk. [link]

    Hipno - Egy 3DMark06-ot vásárolt tőlem, személyes talival, korrekten, pontosan megjelenve. [link]

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Aktív témák