Hirdetés

Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    Hello! Sok törleszteni valóm volna..., akkor sorjában, a dísszemléhez :DD :
    Az eladók:

    Egy kiváló alaplapot (Abit AB9 Quad GT) vettem igen olcsón "tulk" kollegától, amit nagyon köszönök neki. Különösen azt, hogy mivel kicsit bajlódom a beizzításával, készségesen, "bármikor" hajlandó telefonos segítséggel szolgálni, ill. 1 hét próbagarit kaptam rá. Csak ajánlani tudom!

    ViT-et köszöntöm még, akitől 4 nagyon jól működő DDR2-t sikerült vásárolnom. Városom-beli, úgyhogy az üzlet részemre a lehető legkényelmesebben, gyorsabban és olcsóbban zajlott.

    jimi63-nak, akitől egy jó kis ATI videókártyát vehettem át. Türelmes, korrekt, megbízható eladó.

    A vásárlók:

    3Gb DDR-t vett tőlem "halando", aki soron kívül, a lehető leggyorsabban lereagálva, kérésemnek megfelelően, azonnal vásárolt, ezzel megkönnyítve számomra a továbbiakat.
    Nagyon ajánlom, igazán korrekt.

    sziada5925-öt, akinél a már lentebb jelzett videókártya működik. Ő is gyors, megbízható és megegyezésre hajló fél volt.

    hauer1-et, aki szintén hamarjában és gond nélkül látott el egy videókártyával, nem utolsó sorban nagyon olcsón. (Van még pár alkatrésze, gépe..., vegyétek! :) )

    Ennyien lennének egyelőre, mindenkinek nagy :)) -at! :K

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Aktív témák