Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz tlac #465 üzenetére

    de azzal egyetértesz hogy a procikkal van a legkevesebb baj....

    ezért mondtam hogy azt még használtan is meglehet venni,, pláne amelyik friss cucc.... itt nem a 4éves Q6600-ra gondolok....

    a VGA és lap rizikosabb, de ha garival veszi az ember, akkor nyugodtan megvehet egy fél éves Gigabyte lapot , amire még 2.5év gari van.... annyira azért nem kell megijedni azért mert egy kicsit használt a cucc,, és pláne nem a legrosszabbra gondoloni hogy azt agyonfeszelve használták..... itt a PH-n akik vagyunk, nem olyanok hogy amit nagynehezen megvettek, azt rögtön szétfeszelik... itt általában az emberek vigyáznak a cuccaikra, pláne ha drágább darabról van szó....

    CHIPman:: most nemfogok neked intel doksit linkelni,, keresd meg saját magad kérlek.... vagy a core i7 topikba keresd vissza... én most lusta vagyok neked linkelni :)

    (#467) tlac :: ezt ne nekem mond hanem az INTEL-nek... én csak azt mondom ami oda le van irava.... az pedig nincs leirva amit te mondasz,, hogy "csak pillanatokig" viseli el.... ha másképp látod akkor ird meg nekik... ne nekem mond....

    érdekes amit mondasz, de alapja sincsen, mert nem bizonyitott,, csak te találtad ki megint..... nem értem miért ?? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák