Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz #43676928 #19083 üzenetére

    (többieknek: privátban már pár dolgot leírtam. főként, hgy 6***-es szériát már nem ajánlom, lapból pedig jobbfajta ep45. abból is a lipi67 ajánlotta UD3R/P)

    de azt nem mondtad, ghy van már egy XFX 790i Ultra deszkád....
    abba ddr3 ram való. a többibe pedig általában még ddr2...

    az az xfx azoknak hasznos, akik telejes 16x sebességű sli-ba akarnak kötni nvidia kártyákat.
    a proci nem lesz úgy tuningolható benne, mint egy jobb giga p45-ben. de még úgy sem, mint egy jobb asus p45-ben. eleve a chipset nem alkalmas rá a gyakorlatban. a 79-ben a jobbfajta q9550-ek sem mindig érik el a 4 gigát, döntően inkább csak a 3.8-at.

    de madj a többiek megírják a tapasztalatot.

    de az alapokat sem mi igazán értem. a lassan elavuló félben lévő, (futottak még kategóriájú), lga775-tel mi igazán csak azért szenvedünk, mert valamiért hozzá vagyunk láncolva. vagy mert lusták vagyunk teljes platformot váltani, vagy a szívünkhöz nőtt, apránként foltozgatjuk, több gépes kereszt kompatibilitás, vagy akármi miatt.

    de ha te még a terv fázisban vagy, és a relatív méregdrága q9770 beszerzésén gondolkozol, akkor értelmetlenség.
    irány az lga1155-56 topicok.
    amit itt elkölteni akarsz, lesz egy korszerűbb, lazán 4.5 ghz-en járó procid, filléres ddr3 ramokkal. szerintem...

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák