Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz belaazallat #18616 üzenetére

    A 8-as szorzót nem értem miért erőlteted, itt több fesz kell a procinak. Cpu fesz : normál ------ez Nálad mit takar?
    Az első kritikus pont 4percig tart a prime alatt, azt túlélte, tehát 2 megoldás van. Vagy esett a fesz (ingadozik), vagy VTT/MCH / ref beállítási hiba.
    Az a droop nagyon nagy. Szívesenmegnézném azt a lapot!
    Hagyj mindent ahogy van és állíts a VTT-n, adj picit többet (CPU Termination).
    Ha nem ok, tedd vissza és az MCH ref-nek adj, ha nem ok , megint vissza és cpu ref..

    kicsipapucs: Bocs, most néztelek. Perceim vannak (még!!!) itt a gép előtt, s mi órákat dumálunk, egy köszönés lenne max. Nemsokára lesz időm (remélem) és akkor GO!
    A Chieftec modding: Nem tudom még, hogy mit akarok, de hűtés lesz, ez tuti. Agyalok, az Aerocool addig otthont ad a cuccnak, bár lényegesen melegebb kuckó. (priviben kérdezted: Zsír új az Aerocool, régen vettem a tesómnak, csak nem lett gép belőle, notit vett)

    Szép napot! "mén" évnyitóra.

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák