Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz orbano #120311 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, és persze, nem csak a tiéd. Mivel nincsen tapasztalatom kettős erősítés terén, eljátszottam a gondolattal, hogy talán segít, jelentősen. Megkaptam a választ Tőled, és Fererencz89-től, ami egybe csengett. Következésképpen nem lépek ebbe az irányba. És nem, nem fogok ennél komolyabb hangfalakat venni. Ez a hobbi egy isten erre pénztemető, számolni sem merem, hogy kamaszkorom óta mennyit is költöttem erre. Vettem, eladtam néha jó irányba léptem előre, néha csak oldalirányba, minden valós fejlődés nélkül, csak a pénz lett kidobva. Ebből azt hiszem, elég volt. Már csak élvezni a akarom a Zenét, különösebb fejlesztés nélkül. Egy jobb kábel, vagy a zenehallgatásra használt helység akusztikai javítása lehet még ilyen.
    Tehát leállok. Az éjszaka még azon agyaltam, hogy veszek két darab Myryad MA 240-es végfokot, láttam is egy eladónál két szép példányt, darabját 700 euróért. Ideje leszoknom erről a fajta "alkoholizmusról". A hangfalak így is szépen szólnak. Az igényeimet is kielégítik. Azt hiszem, sokan örülnek, és élvezik a zenét ennél kevésbé kifinomult hangdobozokkal, erősítővel. Köszönöm a válaszokat, újfent.

Új hozzászólás Aktív témák