Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Jorgi Kormi #112841 üzenetére

    Jahh.. de amúgy ez mennyire beteg.. ennyi kütyü.. :D
    Mondjuk ha belegondolok, mi az álmom, ami fele lassan de biztosan haladgatok, inkább nem szólok. :U

    HiFi felfogás régen:
    - legyen vinyl pörgető, jó sok lemezzel
    - legyen CD pörgető, jó sok CD-vel
    - legyen TAPE bemenetre köthető deck
    - legyen tuner
    - legyen egy AUX, ha valami egyéb elvetemült forrásom lenne még
    És ez mind menjen be egy sztereó integráltba. Az ilyenek úgy néztek ki kamaszkoromban, hogy mikor porszívóztam, mert anyám leküldött, hogy szívjam ki a nappalit (különben nyakleves).. :D .. akkor kihúztam apám nagy gurulós hifi pultját, amin ott állt a fentebbi szett kb, és a mögötte lévő kábeldzsungelről is leszívtam a rés-szívó fejjel a porcicát meg mindent.

    HiFi felfogás(om) ma:
    - legyen 1 forrás (HTPC)
    - legyen rajta 1 vagy több DAC, ezen még ellamentálok, hogy digiben hangváltózok, vagy analóg-elektronikusban
    - legyen utána 2 mély-végfok, 2 közép-végfok, 2 magas-végfok

    Azt hiszem, itt is szívhatom majd a porcicát, hacsak nem egy olyan csilivilit alkotok, mint az említett képen. Ami amúgy borzalmas. :D De show-kra még el is megy, nem ez a gond. Még otthon sem feltétlen, belefér, mondanák többen.

    De hogy ezt egy otthoni setup esetén hogy takarítod és mondjuk törlöd át havonta legalább 1x a finom portól, úhhhh.. :)) :Y :Y :Y :Y

    Szóval én már nagyon megyek a praktikum irányába (is), de egy komplex 3-utas aktívval sem leszek megmentve.

    És akkor képzelem az ürgét, miközben végighúzza a hígend rongyot a kábeleken egyesével, hogy miiinden alkalommal elkezd kaparni a bogár, suttog sunyin és bosszantja a bent lakót:
    - Cseréld le!
    - Van jobb!
    - Dugd át! Bal jobbra, jobb balra.
    - Fordítsd meg!
    - Emeld meg, ott az a pár centi még mindig túl közel a földhöz, szedi fel a homokot!!
    - Jönnek a haverok hallgatózni, kösd ki! Ne zavarja azt, ami be van dugva!
    .
    .

    Kell nekem a baj ? :))

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák