Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz #81556480 #34993 üzenetére

    a régi konzolok ideje lejárt.. ezt érezni is sok játéknál rajtuk! sokkal de sokkal többet tudtak volna kihozni belőle ha nem régi konzolokra fejlesztik hanem az újakra (vagy inkább PC-re ;] ), igaz akkor nagy idő és pénz kiesés lett volna... el kellett lőni a részt hogy több pénz folyjon be - de ez logikus is

    Cry első része azért valóban nem semmi volt, am V-ben a karakter modellek nem valami high detailed-ek, ha mondhatnék egy játékot akkor Mafia II, nekem az minden szinten tetszett, grafika szinten nagyot alkottak szerintem, csak eléggé sok kiaknázatlan dolgot hagytak el...

    (#35013) Dany007 Benéztem hátha jött ki valami ütősebb graf mod, régebben aktívak voltunk itt a fórumon, Macival kitoltuk, rengeteget multiztunk (még ph-sokkal is), sok időt nyomattunk bele, még mikor megjelent preordereltük mindketten. nekem személy szerint kb ~1000órám lehet benne (csináltam rengeteg videót), meg van steamen is és ugye dobozosan is. Sokat ökörködtünk, hála a jó kis fizikának, irányíthatóságnak, az egy bazi nagy plussz volt, és már most mondom hogy előre félek attól hogy PC-re is ugyan az lesz az irányítás mint konzolon... no skilled valami... az nem GTA, az inkább valami Saints Row, Just Cause, Sleeping Dogs utánzat, de nem GTA! nekem az böki a szemem a legjobban, ettől függetlenül várom, és már ráizzítottam pár havert, szóval lesz itt multizás majd reményeim szerint, vas megvan alá már csak a korong ami tartalmazza a next epizódot, az hiányzik :p

    IV -nek leginkább a cpu volt ami fontos - 4 magra (1,5-2gb vram) lett "optimalizálva" míg e8200am volt 3,8Ghzen addig voltak benne fps lagok rendesen, mikor váltottam i5 sandyre akkor meg megugrott az fpsem mint az állat, még 8800GTS 512M g92es vgaval! későn váltak elérhetővé (megfizethetőbbé) a 4magos cpuk, akkori q9550et szemeltem ki, de az kb a mai i7esekkel volt egy árban, na annyit nekem nem ért meg. Mikor megjelent a GTA4 akkor elég jónak mondható volt a grafija, mára azért sokat változott a szememben, azaz mai szemmel azért észreveszem a grafikai gyengeségeket benne! Egyébként lehet sőt biztos h az a baj h vártál vele 5 évet, az rengeteg!! 5 év alatt rengeteget tud változni a tech, Rage -et is próbáld ki mint quake fan! Minden remény szerint év végén jön az Oculus Rift, ami elhozza a következő "nextgen" korszakot!! :R

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák