Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10869 üzenetére

    Neked erőlködés megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, nem nekem cáfolni. :R És +1X: a felhasználót nem érdekli, hogy a rendszeren belül mi okozza a hibát, csak a végeredmény. Ha tehát azt látja, hogy egy HD5xxx karin rendben megy valami, ami HD4xxx-en nem, akkor nyilván az AMD-t fogja felelőssé tenni érte, és mint most elismerted, jogosan.
    Nem a minta v. összehasonlítás érdekli a usert, hanem a végeredmény. Ha az egyik eljárással uo. sebességet és minőséget kap, mint a másikkal, akkor semmi gondja. Ismét csak irreleváns, hogy a pénzéért mi módon oldják meg a programozók az ő saját problémáikat. :R Te még mindig nem akarod megérteni, hogy a felhasználót a végeredmény érdekli, nem az, hogy mi bajuk van a programozóknak a saját maguk által kreált problémákkal. Őket sem érdekli, hogy a user mennyit gürizett a PC-jéért, és hogy inkább játszana v. használná a gépét másra, minthogy a neten keresse a megoldást a gondjaira, miközben a kiesett időt senki nem fizeti meg neki, ellentétben azokkal, akiket semmiféle fizetésmegvonás nem sújt, ha hibás meghajtót adnak ki (ne adj isten így biztosítják maguknak a munkahelyet, hiszen ezzel a hozzáállással mindig van mit javítani :Y ).

    zack: A vita arról szól, hogy alapvetően mások a gyártók és a felhasználók szempontjai, én pedig nem látom be, hogy miután ÉN FIZETEK, nekem kellene elfogadnom a nekem dolgozók (kvázi a szolgáim) szempontjait, vagy egyáltalán törődnöm a problémáikkal. Mellesleg programozásból diplomáztam, de ettől még nem lettem olyan pofátlan, hogy ha én dolgoztam valakinek, akkor én magyarázzam meg, hogy neki mi a jó (vagy hogy pl. nem tudok hibátlan programot írni, mert azzal magamat degradáltam volna, mint azt itt tették páran :DDD ).

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák