Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10824 üzenetére

    Értem, hogy miről beszélsz, fölösleges 10X leírnod.
    Azt meg én írtam többször, hogy már ápr. óta nincs új ATT, tehát nem 3 hónap Ray lemaradása, hanem már 6. Talán az AMD megunta, hogy jobb programot ír náluk. :U Egyébként attól, hogy a 3 hónap lemaradást szajkózod, még nem lesz újabb verzió sajna. :(((
    AVIVO annyiban érdekel, hogy az XCoder rendesen konvertálja-e a fájlokat, mert a CCC beépített konvertáló programja ahhoz képest nakkalapkaki.
    Te magad mondtad, hogy minden játékhoz beépítik a driver felülvezérlést a CCC-ben, akkor azt most se hagyd ki. ;) De mint mondtam, erről nem érdemes vitatkozni, mert elfogadom, hogy az AMD így csinálja meg, ATT-ban meg ki-ki beállítja azt, ami neki kell (pl. nekem sem kell 120MB -hely 2-3 programhoz, mert a többi 1000 nem érdekel).
    Szerintem, ha 3D-ben semmi gondom (láthatóan), akkor az nem érdekel, annál inkább a kártya fölösleges terhelésváltozásai 2D-ben. De már ezt is tisztáztuk. :) :R Attól, hogy szerinted és az AMD szerint így van rendben, szerintem nem lesz. :R

    #10826: TÉVES! Értelemszerűen nem ismerheti az ATT a 10.4-nél újabb meghajtókat, de ennek ellenére nálam semmivel nem hibázik, mindegyikkel teszteltem. Biztosan mindig elrontok valamit. :P :DDD

    Andrely: Nálam is 10.9 van fent (W7-en), és ATT, és nem esik szét semmi ezekkel a programokkal app. ctrled. HD4870. Vsz. valami apróság nem OK, de nyugodtan használj profilt, ha azzal jó. A beállítások tekintetében olvasd el honlapomon a Segítségeknél v. Gamepodon az ATT-ról írt cikket.
    1.6.9.1486

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák