Hirdetés

Aktív témák

  • Ecike

    csendes tag

    G@bo én tiszteletben tartom a véleményedet,de ez nem ügynöki munka ez az első és legfontosabb dolog amit a fejünkbe vésnek az oktatásokon,de ha te szeretnél minimálbérrel megdögleni,már párdon az a te bajod,nekem eddig bevált ,hamarosan vizsgázni fogok és megkapom a kitűzőmet,ahogy a szemináriumom is mondta egyik kitűnő kollégánk,ahhoz meg kell emelned a hátsódat,hogy pénzt is kapjál érte,de elég ha ezt heti 3-4 alkalommal teszed meg:)Nekem jo csapatom van és fantasztikusak a magas poszton lévő vezetőink is,egyik sincs elszállva magátol,odamehetsz hozzá és ugy beszélgethettek mint a régi barátok,jah és szinte mindenkinek olyan drága autoja van:)nem csak a 3 fő vezetőnek.Jah igen és ezek az utak meg a telefon önerőből,amíg nem lépsz be és nem éred el a szintet a 2-t addig ne is alkoss véleményt.Szerintem az arany kitűző,arany toll,óra,nyaklánc, gyűrű ez mind magáért beszél és igen ezeket meg is kapják ott az emberek,mivel én láttam mindet.Jah egyetlen utat,párdon kettőt kell magadnak fizetni ez pedig a 2 Pesti út,de a heti képzések útját nem kell, és az sem utolsó,hogy milyen az ellátás,folyamatosan meleg kávé,tea,üdítők,szendvicsek,meleg ebéd és hadd ne soroljam még,de ezeket csak az látja aki benne van:)Erről ennyit

    Szeretkezz ne háborúzz,akinek meg nem inge nem veszi magára vagy kimossa és utána veszi fel:P

Aktív témák