Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    Sziasztok!

    Nem audiofil célok vezérelnek, "csupán" egy jó fejegységet keresek.
    Kívánságok:
    Olyan, mechanika nélküli (kövezzetek meg, de már nem emlékszem mikor írtam CD-t utoljára) fejegység ami kezel pl. SD kártyát, jó ha van usb csatlakozója de a legfontosabb, hogy legyen bluetooth kihangosító funkciója külön mikrofonnal. Nem lenne rossz, ha 2 telefont is tudna egyszerre kezelni (céges + magán). Nem szeretnék több pénzt bluetooth headsetekbe ölni, amik bírják jó esetben 1 évig.
    Úgy tudom van olyan fejegység aminek az előlapján van a mikrofonja, de az szerintem kevésbé hatékony, mert messze van és több zajt vesz fel, mint egy, pl. a napellenző tövéhez, vagy a felső olvasólámpákhoz kivezetett mikrofon. Szerintetek?

    A gond az, hogy a gyári fejegység nem szabvány 1 DIN méretű helyet foglal el (lásd a képen), ezért kell szerezni egy szűkítő keretet. Kérdés, hogy ha ebbe a keretbe van betéve, akkor ott fog lengedezni és csak a keret tartja, mihez fogod csavarozni, hogy stabil legyen? Vagy kitömködöd valami hangszigetelő anyaggal? Üveggyapotot tudok keríteni :)
    Ezt a szűkítőt találtam: Scosche AU2300B

    Ha hinni lehet neki, akkor ingyen postázzák, bárhol is legyen, 3000 HUF-ba kerül.

    Audi A4 (2000) B5

    A műszerfal világítása vörös, nem lenne rossz, ha a fejegység sem ütne el... Nem kell csillivilli, csak tudja a dolgát.

    Fejegységek közül ezeket néztem ki, kérlek véleményezzétek:
    - Alpine UTE-52BT (bár ez külföldről rendelős)
    - Alpine UTE-72BT
    - Blaupunkt Toronto 420
    - JVC KD-X310

    Válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák