Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz drlovi #26885 üzenetére

    Eddig én is ezt a "Ati HD 4850 driver Windows 8.1 alatt is" leírást használtam és működött is egyből 8.1-est telepítve. Utána amikor kijött az update 1 azt is feltettem és semmi gond nem volt vele.

    Most viszont, hogy 8.1 update 1 integráltat raktam fel az inf fájlok telepítése után, az eszközkezelőben nem jelennek meg a különböző verziók mint eddig. Csak egy új lesz a listában ami simán HD 4800 Series nincs utána zárójelben semmi, úgyhogy nem tudom kiválasztani a 8.970.100.1100 [2013.04.29.]-est. Ha feltelepítem azt az egyet amit enged, akkor látszólag rendben van, feltelepül és át is vált rá az eszközkezelőben, dátuma 2013.04.29. A probléma az, hogy a vision center már nem érzékeli és hiányzik belőle a fülek nagy része, így nem lehet állítani szinte semmit.

    Másnál is van ilyen, vagy még senki nem tett fel egyből 8.1 update 1-est? Ha valaki tesz fel írja már le, hogy nála sikerült e.

    Most látom a cikk hozzászólásai közt is vannak akiknél csak a sima van a listában és nálam is csak az egyik inf-nél írja ki, hogy telepítés sikeres a másiknál nem.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák