Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz 1hijjanhusz #12990 üzenetére

    Én is azt hittem, hogy megy a karim 1.143V-on 3D-ben, aztán egyszer csak elszállt a VGA 2 óra játék után.
    Ahogy fagy53 is mondja, min. ceruza, és hűtés is kell oda, és akkor még mindig kérdéses, hogy a "vas" mit bír.

    fagy53: Az emberek 80%-a meglátja, hogy 1GB, aztán még 4670-et is vesz annyi RAM-mal, nem tudják kiszámolni, hogy nem kell annyi 1600-as felbontásig. :)

    emre: Semmi gond, de olvashattad volna ezt a topicot is, ide is megírtam. :B ;)

    killer1203: Meg ne tedd!!! :Y Se a Q6-ot, sem az AM3-at, 3 Phenomos ismerősöm is váltott E8400-ra a játékok miatt! Megjegyzem, egy Q6600-as haver is. Jó lesz neked az a konfig még HD5870 alá is, ne szórd a pénzt fölöslegesen. Persze a tiéd, azt teszel vele, amit akarsz, csak csalódni fogsz.

    kgergely23: Naná, ezt próbáljuk páran már hónapok óta megértetni az emberekkel, hogy hiába vesznek HD48x0 kártyát, ha egy AMD X2-vel, vagy 2GB RAM-mal szűk keresztmetszetet építenek a gépükbe. CoP pl. 2.5GB felett zabálja a RAM-ot, pedig ott van neki még a VGA is.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák