Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamaramadara

    csendes tag

    válasz miresz #2807 üzenetére

    OFF
    Én hiszek neked/nektek, :K de akkor nem értem, hogy pl. ismerősömnek ugyanilyen VGA-ja van (csak neki a kevesebb ramos --> 512 MB) és sokszor toljuk hamachin a gameket (mindenféle 3D-s, lövöldözős), meg közben skypeon toljuk a párbeszédet) és mindig kérdezem, hogy mikor indít, tölt, és az ő gépe mindig SZIGNIFIKÁNSAN gyorsabban tölt, telepít és a METRO 2033, meg sok más játék sem szaggatott nála, ami nálam meg diavetítés (Metro-nál pl mindent levettem minimumra már a végén...), ő meg mindent eredetiben hagy, ahogy a játék felajánlja, és minden fut. :)) :F
    Ő inteles, de nem kell i7-re gondolni, bár gondolom erősebb az alaplapja+procija+több ramja van, mint nekem.
    OFF

    Tehát lényegében az a kérdés, hogy az áhított Ashrock 890-es deszka összességében (északi híd, déli híd busz szélességének növekedése,esetleges gyorsabb ramkezelés, ddr3 vs ddr1, prockó felettebb architektúra + 4 mag + több ram) összességében elég lesz e ahhoz, hogy egyes játékok akár 20-30 %-ot gyorsuljanak? :U

    OFF
    Egyébként - fentiek miatt is - az az érzésem, hogy az M3N78-am nem hajtotta ki a VGA-t valahogy.
    Ez esetben esetleg további gyorsulásra is számíthatok? Jó lenne... :C
    Ha megvan az új deszka, beszámolok az eredményekről. ;)
    Üdv. :)
    OFF

    MB: ASUS P8Z68-V PRO/GEN 3, CPU: i7 2600 k, RAM: 4x4 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz (quad kit), TÁP Corsair HX 850 W, Monitor: Samsung Syncmaster 24" SA450 + Diamond Pro 2070 SB, VGA: folyamatban

Új hozzászólás Aktív témák