Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metalrat

    csendes újonc

    re!
    Ez a mostani V5.21(AAZF.16) firmware frissítés hazavágta plex-et. Nem gond, újrahúztam 0-ról minden törlésével, ~2 év alatt 6gigányi cache kicsit soknak tűnt. Mondjuk a letöltött torrent is plex-be megy automatikusan (filmek, sorozatok), valószínű az dobta meg nagyon.
    ami most van:
    - ssh
    - entware
    - plex
    - transmission 4.0.3 (androidon transmissionic, tremotesf, transdroid kliensekkel. utóbbiban van rss a sorozatok miatt. pc-n transmission remote (arch linux-on))
    - minidlna
    - nginx (webdav-hoz, mindenkinek külön fiókkal, androidon foldersync kliensekkel)
    - radicale (naptár, névjegyzék szinkronhoz, androidon davx5 klienssel)
    - znc (mert ugye irc az kell, androidon revolution irc klienssel)
    Minden más gyári vackot lecseréltem a fentiekre/kukáztam/kikapcsoltam. A sebességgel nincs bajom, egyedül a torrent max 25mb/s-e, de ez van ezen a hardweren. Nemrég vettem asus rt-ax57 routert, abban openvpn/ipsec szerver, így mindenhonnan tudok csatlakozni belső hálóra, ahonnan meg mindent elérek.
    Kb nem tudok már több mhz-t kipaszírozni belőle. A két nagy procizabáló a torrent és a plex :(
    Valami normális (nem php vagy web alapú) képgaléria progit keresek, amihez van android/ios/windows kliens

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák