Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27813376

    törölt tag

    válasz Zeki #5 üzenetére

    Kipróbáltam neked a vibert wifivel meg 3G-n is. Hibátlan, jól működik. Nem halk. Nálam.

    Akkor az én véleményem, tapasztalatom:

    Itt van pár tesztfotó: [link] [link] [link] [link]

    A készülék akkuideje a következő telefonoktól (Nexus4-5, LG G3, Lenovo S90) rövidebb, estére para van (na jó, nincs, mert van a kocsiba töltő mindig) kibírja-e.

    Fagyás nincs. Röccenés nincs. A hangminőség jó, nekem megfelelő. SMS-nél és hívásnál is felajánlja, kit melyik kártyáról akarsz elérni. Nem dual standby vagy hogy mondják ezt, egyiken beszélsz, másik leugrik addig a hálózatról, kvázi nem elérhető. Kamera teszt fentebb. Okosan fotózva használható.

    Nálam nincs fenn játék rajta. Antutu... egy vicc. Az LG G3 duplaennyit produkál, cserébe fagy, röcög, míg ez fele pontszámmal smooth, akadásmentesen üzemel.

    Kézbevéve az előlap hihetetlen módon van összedolgozva a kerettel, házzal. Ilyet utoljára a Nexus 4-nél éreztem, aki vette már azt kézbe, tudja miről beszélek.

    Összességében én 69.000ft-ért vettem egy német oldalon és nem bántam meg. Annak ellenére, hogy hirdetem (nem olcsón, de hát ugye nem sürgős, mert nem egy rossz masina), de az ok, hogy van itthon több készülék is.

    Az enyémben van két pixelhiba, nem tudom más találkozott-e vele. Ha nem mondom, szinte észrevehetetlen. Jóformán csak boot-nál látni.

    Élő fotók a készülékemről, hogy ne csak a sablonos gugli képeket lássátok:

    A HÁTLAP NEM FÉM, MŰANYAG!!!!

    Ami gondom van, igazából nem a készülékkel, hanem a lollipop rendszer dolgaival, de az meg nem ide tartozik. A telefon teszi a dolgát, két simet kezeli, kamerailag sem kuka, működik, gyors, nem fagy. Vegyétek!

Új hozzászólás Aktív témák