Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz w333 #46321 üzenetére

    Nem értettem soha miért kell tunning-olni meg hack-elni

    Nem kell, csak lehet. Semmi szökség rá. Milliószor el lett mondva, hogy nem kötelező.

    Szerintem elég drága ez a telefon ahoz képest hogy ,1 nap alatt lemerül,2nap után pixelhiba,és 5 óra töltés után sem jó

    3 nap alatt merül le, nincs pixelhibám, 1,5 óra alatt feltöltöm. Egyéb kérdés?

  • spence225

    aktív tag

    válasz w333 #46321 üzenetére

    Nekem 710-re van húzva a proci és igen érezhető a külömbség 1-2 alkalmazásnál ami 600 Mhz-t nehezebben bírja. Hozzáteszem a telefonommal így semmi de semmi probléma nincs.
    Olvasgattam itt panaszkodott 1-2 ember az akksira, nos ahogy azt kelzsoca is írta az akksi kalibrációs cikkében oda kell figyelni a widgetek-re, live wallpaper-ekre, valamint a háttérben futó alkalmazásokra amelyek állandóan futnak, de nem képezik a rendszer részét, stb.
    Azzal egyetértek hogy aki tuningolja a telefonját az tegye úgy hogy tisztában van vele hogy mit csinál és vállalja a következményeket.

    (#46330) w333: Igen ez így van ezért mondtam hogy mindenki tegye úgy hogy tudja hogy mit csinál. Pl:. min. értéket ha lejjebb veszi az illető és mondjuk a szabályozó ondemand-ra van állítva akkor nyilván nem 710 Mhz-n ketyeg állandóan a teló.
    Hosszútávon ez sem használ a procinak túlságosan de talán így a tunning-hoz képest valamelyest meg lehet óvni a telefont.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák