Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz Saccco #27526 üzenetére

    Kösz, de ezek is ugyanolyan vackok, mint az ingyenesek.
    A Blade-el egyszerűen nem lehet a SIM-ről telefonszámokat törölni. Kiírja ugyan a program, hogy törölte őket, de mégis rajta maradnak...
    Egyébként ma rajtam contact fronton átok ül/ült. Kipróbáltam már az összes létező contact appot, de az egyik kockásodott a hívásinfo-ba, a másik FC-zett ha egy névjegyet szerkeszteni akartam, a harmadikat fel se ismerte a rendszer, a negyediktől be se boot-olt. Ráadásul mindezeket úgy produkálta, hogy ha az adott app nem kockásodott, akkor FC-zett a névjegy szerkesztésénél, ha az adott app nem FC-zett a névjegy szerkesztésénél, akkor meg kockásodott....Már ekkor így éreztem magam :W
    Ezt még tetézte, hogy ugye a névjegyeket szétbarmolta a contact, amikor lementettem SD-re. Akkor SIM-ről se tudtam semmit törölni...
    A végére meguntam az egészet, és totál kiürítettem a gmail-es címlistámat, és importáltam oda a telefonszámaimat. Ott majd szépen megszerkesztgetem őket, és akkor kib@sztam a contact-al is, mert nem tud nekem FC-t dobni szerkesztésnél, kib@sztam a kockásodással, mert az a mostani contact app-ba nem jelentkezik, valamint a SIM kártyát is elfelejthetem...és öröm bódottá! :D

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák