Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kovi82

    tag

    válasz Zolom89 #10767 üzenetére

    Igaz hogy lehet emelni a procit..de ez megint attól függ ki mire használja azaz érdemes-e..

    Nekem jelenleg adott egy 256 mb-os készülékem..

    - agyonnézve pixelhiba mentes
    - kékesedés kicsit sincs, néhány helyen szürkeészrevehetetlenrózsaszín csík
    - kijelző nem vibrál a háttérképek tökéletesek

    1. játszani nem játszok rajta
    2. navigáció ( Aura , heti 1x )

    Szóval nekem nem biztos hogy érdemes futkosni az 512 ramosért mert annál is előfordulhat pixelhiba ami a mostanin nincs..

    Engem jobban zavar az akkumulátor szűk keresztmetszete NA az nem lenne mind1 hogy pl. 1 nappal többet bír. Aki játszik vagy memóriazabáló alkalmazásokat használ az cserélje, bár később is cserélik .. és akkor lehet már gyári 2.2-es Froyo-val jönnek a készülékek..

    Jan.-Febr. -ra meg kiderül hogy az 512-eseknek vannak e rejtett hibái. De én azt tanácsolom hogy akinek hibátlan vagy közel hibátlan a kijelzője ne kockáztasson egy cserét mert lehet hogy több lesz a memóriája (amit később vagy kihasznál vagy nem) de a nyomorék TFT-t mindig bámulni kell.. :) és tuti ha pixelhibás lenne mindig ott akadna meg a szemem.. :)

    / nameg ha később cseréltetem 1-2 hónappal.. akkor annyival újabb 512-esem lesz később :) /

    [ Szerkesztve ]

    Jelenleg: Siemens ME45 , Nokia 3109C , Nokia 3650 (symbian), Sony E P910i (symbian UIQ) , Nokia E50 (symbian) , Nokia E51 (symbian) , Nokia E52 ( Symbian ) , Nokia 5230 ( Symbian ) , ZTE Blade , Nexus S i9023 , LG 4X HD ( P880 )

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Zolom89 #10767 üzenetére

    Hát, így is eléggé melegszik komolyabb alkalmazásokban, tartósan nemigen érdemes húzni....

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

Aktív témák