Hirdetés

Aktív témák

  • turho

    őstag

    válasz kelzsoca #46312 üzenetére

    Üdv Zsoca!
    Ezt arra vonatkoztattad, hogy at e "kollégáid", vagyis itthon készül ram-feloldás? De ha jól vettem ki 100-ból 99.8 embert nem fog érinteni, mert 512 ramunk van 99.98 % valószínűséggel.
    OFF: írtad hogy Telenoros csodazip nem lesz, illetve nagyon semmi, és halványan céloztál a Donate fogalmára. Én még csak az R10B-det használtam fel, és bár keresetem jelenleg 0, valami támogatást szeretnék utalni. De itt és most őszintén megkérdezném, jellemzően a munkád támogatásának maximális hiánya miatt is lettél szűkszavúbb? Illetve emiatt van az hogy nuku támogatás az eddigi romjaidra sem? Mert az a tiszta beszéd, illetve jó ha a fórumközösség is tudja hogy 1000 ember ingyen hordta szét a zip-eket vagy jutott egy sörrevaló azért. Mert ezen ügyekben néha jobb a tisztáb beszéd, de egy "árlista" is....ha jól vettem le egy korábbi hozzászólásodat, amiben kiemelted hogy valaki végre "honorálta" a melót. Nekem megérzésem hogy aki felhasznált 1-2 romot és sok technikai segtséget, az "hívja meg" a zsocát egy belvárosi sörre legalább, és egyből javul a support...jól beszélek? Ha nem,akkor viszont valami nekem nem jól jött le.....

    [ Szerkesztve ]

    Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben a nevem alatt.

Aktív témák