Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz kgymac #25815 üzenetére

    Hi, nem nem arra kell, leírom egyben.

    Adott egy Low budget NAS, amire egy régebbi fejlesztő loader-t tettem, viszont githubról , midnenhonnan törölte magát/törölték.
    AuXXXilium (ARC) loadert ajánlották, 3 db Tp-Link Tapo CW320WS kamera aminek a képéet kellene menteni, mert 64GB-os microSD van benne, 128GB a max amit kezelnek a kamerák, de ott is max 1 nap amit tud rögzíteni a kamera.

    Ezért NAS-t tettem össze régi törölt loaderrel ment a DVA1622, de az ARC-vel a Surveillence nem megy sajnos.
    Próbáltam migrálni táávolról (100km-ről), de sajnos DS3622xs loader újrakreálása esetén a find.synology.com látta a rendszert hogy sikeresen felállt, de nem talált HDD-t a rendszer.
    Hétvégére jön a NAS hozzám, pendrive-ot újraformázom és DS3266xs+-t felteszek rá, ha mégsem láthaa HDD-t akkor mindent törlök és tiszta telepítéssel felmegy majd.

    DVA1622 esetében 9.1.4 amit telepítek, ARC loader 9.1.2-t tud kezelni, viszont ha felteszem bármelyik verziót restart után nem érem el a SS-t.

    Ezért kell loader-t váltanom, cél hogy legyen egy Xpenos gép, ami kezeli a 3 kamerát és tud menteni sok anyagot.
    Gép: Asus J4005I-C, 8GB ram, 2TB WD Purple, 300W-os FSP táp, Codegen ház.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák