Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    Topikgazda

    válasz Mate #15025 üzenetére

    6.1.7-15284 majd U3 biztos felmegy rá Jun v1.02b-vel ez Ds3615xs.
    Miután Gen 7-re ez nekem felment a Gen 8-on nem lehet probléma vele. Ez tuti stabil verzió.

    A 6.2-nél már válogathatsz, hogy ds918+ , ds3615xs vagy ds3617xs-t telepítesz. Ott a loader így néz ki: jun's_mod_v1.03a2_ds918plus.zip ( természetesen ds3615xs.zip, ds3617xs.zip véggel a másik kettőnél)
    Hogy a plusz két verziónak mi értelme, azontúl, hogy állítólag kevesebb aplikáció van hozzájuk én meg nem tudom mondani, de ha vissza olvasgatsz találkozol problémákkal, leginkább hálókártya ügyben bár ez a teljes 6.2-re igaz. Akkor a telepítőben segíthet az extra lzma, illetve némi turkálást is igényelhet.
    Majd akik telepítettek 6.2-t remélhetőleg írnak okosabbat is mint én, mert szerintem az AMD proci miatt én erőst hanyagolom még a 6.2-t.

    Ja bocsi, 6.1.7-nél is van már 918+ és 3617xs.

    Innen tudsz leszedni használható 6.1.7-es Bootloadert és DSM-et mindhárom verziót, illetve kicsit lejjebb ott van a 6.2-es is. Link.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák