Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kanyi51

    senior tag

    válasz paolinho #4443 üzenetére

    Hát igen, sok igazságod van. Szeptember óta használom most 12.0.1.0 stabilnak nevezett rom van , ez az eredeti. Miután betöltöttem a 70-et, már nem merek nekiállni cserélni romot mivel az angol se megy, és nekem elég drága volt hogy esetleg téglásítsam. És igen, sok dolog nem megy ami kellene, és nálad megy írtad. Valószínűleg ha esetleg fel tudnám tenni azt a romot ami neked is fenn van, lehet közelebb jutnék ahoz ami hiányzik. Igen megy az NFC nagyon is jol működik, de egyszer nyitottam, és megszűnt a Gpay működése, probáltam Rootolni is erre teljesen használhatatlan lett az egész telefon, kénytelen voltam Crok kolléga nagy segítségével éppen hogy vissza tenni az eredeti romot, és zárni a BL-t, Azóta megy a Gpay. Csak éppen rengeteg minden nem megy, amiket írtál, mint pl. hívás rögzítés ami fontos lenne. Hiába próbálkozok mindenféle appal, nem jó egyik se. Mindegy, marad igy. GPS , akksi idő , fényképező rendszere, megfelel, azzal nincs bajom, Nem azt mondtam hogy rossz telefon, Tetszik is, sok olvasgatás után vettem meg, De pl a WoWIFI is kellene,nem megy a Digivel se a nejem Samu A20e telója pedig simán tudja. És a Frissités is 2020-10-05, a biztonságija. Érthetetlen számomra. Annno a note4x en havonta jött pl. Befejeztem, ez van ezt kell szoknom. :)

Új hozzászólás Aktív témák