Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz HELLAFLUSH #14577 üzenetére

    Igen, egy órányi bekapcsolt képernyő-idő mellett 10%-os csökkenés teljesen reális.

    // Sokan azt mondták, hogy ha nem játszok, 3GB RAM tökéletesen elég, felesleges 4. Ha tudom, hogy zenehallgatás közben a RAMkezelő bezárja a Spotify-t valamilyen ok miatt, 4 mellett teszem le a voksom, bár előttem írták, hogy ott sem sokkal jobb a helyzet. 650 MB szabad RAM-om volt, mikor ez történt. Előbb a zene hallgatott el, aztán mikor visszakapcsoltam, a V4A is ki volt lőve. Battery & Performance-nél kikapcsoltam a Power Saving-et, Developer Option-nél a Memory Optimization KI lett kapcsolva teljesen, AutoStart-ra beraktam pár appot, illetve a Recently-nél fixeltem a V4A ablakát már napokkal korábban, mert egyszerűen fél óránként bezárta. GÁZ. :D Erre az igen alap használatra a 3GB elég kell legyen - és ilyenkor ugrik be, hogy sokat olvastam a "MIUI bad RAM management"-jéről korábban, amit akkor még furcsállottam.

    MIUI-t szeretném megtartani; MIUI9-cel érdemes próbálkozni, jobb a tapasztalat e téren? Esetleg kernel csere?

    Köszi!

    Ui: Pár napja váltottam SuperSU-ra, de előtte én is próbáltam a Magisk Google Camera FIX modult. Kifagyott ugyanúgy, mint nélküle.

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák