Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz iff #9442 üzenetére

    Idézet innen:
    "Ha valamelyik file-kezelő vagy fotógaléria vagy bármilyen app ami file-okhoz nyúlna, írna, olvasna de valamiért nem megy neki, esetleg azt mondja írásnál hogy nincs hely.. a telepített appok közt lesz egy Documents/Dokumentumok nevű ami restart után mindig letiltódik. Engedélyezni kell, aztán visszamenni az appba amivel gond volt és kérni fogja a művelet előtt (esetleg startkor) hogy a megfelelő jogosultságot engedélyezt. Esetleg kézzel meg lehet adni a storage permission-öket a nem működő appoknak a settings > permissions > permissions > storage > app kikeresés és engedélyezés eljárással. A letiltásra annyi megoldás lehet, hogy ha van root akkor lehet előtte elmenteni az APK-t majd törölni az appot és újratelepíteni APK-ból - így már nem tiltja le restartkor (és egyébként nem lesz system app se)."

    Ezt próbáld már meg, így szerintem kérni fog majd engedélyt, add meg, utána mennie kellene (nekem megy csont nélkül).

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák