Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz vadkörte #35081 üzenetére

    Magisk: Ott a changelog, ha volt gondod vele akkor persze hogy megéri (nem próbáltam meg nem is igen fogom de a MIUI-n a "nemdobjafelarootkérést" problémát szerintem - a changelog alapján - orvosolták), ha nem akkor.. egyébként úgyis cseszkődik majd mikor megnyitod hogy van frissítés.. most (még) nem volt olyan szintű modul template update hogy frissíteni kelljen kötelezően hogy a Repo-ban levő modulok menjenek (májusban volt ilyen utoljára).

    LOS16: szintén changelog - ha nincs benne merge-elt változás akkor simán hagyd ki (csak a buildbot futtatta le a build-et..), vagy eleve kapcsold ki a frissítések keresésést aztán hetente nézz rá. Akkor lehetne előrébb léptetni ha elég stabilnak ítélnék meg.. de ez nem Aryan-on meg nem a felhasználókon múlik alapvetően hanem a Lineage team-en meg szerintem nem is baj, mert így legalább fut a buildbot és van aki piszkálja, max ha nincs változás vagy a changelog alapján nem érdekel akkor nem teszed fel. Ha meg lenne LOS17 hivatalos nightly (meg hozzá dev!) akkor visszafokozódna a LOS16 monthly-ra.. ehhez meg az kéne, hogy a goodix ujjlenyomatolvasó menjen.. na erre még nincs megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák