Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin79

    őstag

    Üdv urak! Egy hete ketyeg nálam is eme kínai csoda, a korábbi telót baleset érte úgyhogy nem volt előre kínézve csak első utamba eső boltban megvettem egy global 3/32-es verziót de egy hét használat után (és remélem ez a továbbiakban sem fog változni) abszolút nem bántam meg a vételt, sőt nagyon is meg vagyok vele elégedve :))
    Még a miui is tetszett, habár gondoltam a gyári rendszer addig marad ezen is míg hazaérek vele, de a bl nyitás miatt ebből 3 nap lett :DDD
    Fórumot olvasgatva látom toljátok miuin és custom romokon is, de utalást még nem láttam az általam használt Pixel Experience-re amit bátran merek ajánlani ha valaki 8.1-es aosp-ra vágyik főleg a mai frissítés után :)

    LineageOS-ből még nincs oreo változat ugye? Xda-n csak unofficialt találtam. Esetleg egy jó kernelre jöhetne ajánlás egy bevállt beállítással is ;)

    UI: egy big thanks holozis_HUN, crok, Upo fórumtársaknak a hasznos leírásokért :R :R :R
    Xda helyett elég lett volna csak az itteni összefoglalót elolvasni bl nyitáskor :DDD

Új hozzászólás Aktív témák