Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EV6

    csendes tag

    Üdv mindenkinek, 1 hónapja boldog RN4 tulaj vagyok, összefoglalva le vagyok nyűgözve. :) Lumia 640-ről váltottam, néhány Sony, HTC és Samsung droidos telefon megnyomkodása után elég rossz dolgokra számítottam, de úgy látszik lehet ezt az Android dolgot jól is csinálni. És minden más mellett ez az akkuidő... :)

    Ami a konkrét kérdésem, inkább általános droid: nálam az app gap egy esetben fordítva sült el, nem találok normális eBook olvasót. Moon+, Aldiko, Kobo, UB, ReadEra, stb., kb. a Play Store első három oldalát végigpróbáltam és mindegyiknek volt valami nagyon komoly hiányossága, vagy a megjelenítést nem tudtam úgy beállítani, hogy jó legyen (kikapcsolhatatlan és rossz hyphen, betűtípus, sorköz, margók) vagy a használhatatlanságig teletömve reklámmal, stb. Mindenesetre a Windows-only Bookviser Readert meg sem közelíti egyik sem. Jelenleg Lithiumot használok, ez kb. elmegy de nem tudok fontot állítani, csak "Original"-t tudok választani, pedig megesküdnék rá, hogy korábban lehetett. Nincs lapozás animáció, csak scroll, mondjuk ez legyen a legnagyobb baj. Tudtok valamit, ami jobb ezeknél és kihagytam?

Új hozzászólás Aktív témák